DE HEL VAN HET MERGELLAND

Volta Limburg Classic

Wedstrijd startlijst

Heren

Op deze pagina vindt u de startlijst van de Volta Limburg Classic 2019.

 

 

ROOMPOT - CHARLES

1 - Pieter WEENING

2 - Huub DUIJN

3 - Maurits LAMMERTINK

4 - Arjen LIVYNS

5 - Oscar RIESEBEEK

6 - Justin TIMMERMANS

7 - Nick VAN DER LIJKE

*R - Sean DE BIE

*R - Mathias DE WITTE

*R - Boy VAN POPPEL

*R - Michaël VAN STAEYEN

ISRAEL CYCLING ACADEMY

11 - Guillaume BOIVIN

12 - Dennis VAN WINDEN

13 - Tom VAN ASBROECK

14 - Ben HERMANS

15 - Zakkari DEMPSTER

16 - Conor DUNNE

17 - Mihkel RÄIM

*R - Clément CARISEY

*R - Sondre Holst ENGER

*R - Guy SAGIV

*R - Daniel TUREK

RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM

21 - Jonas AAEN

22 - Torkil VEYHE

23 - Alexander KAMP

24 - Andreas Lorentz KRON

25 - Sindre Skjøstad LUNKE

26 - Emil Nygaard VINJEBO

27 - Krister HAGEN

*R - Nicolai Philip BROCHNER NIELSEN

*R - Lucas ERIKSSON

*R - Rasmus Christian QUAADE

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

31 - Lindsay DE VYLDER

32 - Kevin DELTOMBE

33 - Thomas SPRENGERS

34 - Dries VAN GESTEL

35 - Mathias VAN GOMPEL

36 - Aaron VAN POUCKE

37 - Aaron VERWILST

*R - Robbe GHYS

*R - Emiel PLANCKAERT

*R - Kenneth VAN ROOY

*R - Thimo WILLEMS

VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

41 - Yoann BAGOT

42 - Maxime CAM

43 - Marc FOURNIER

44 - Adrien GAREL

45 - Steven LAMMERTINK

46 - Justin MOTTIER

47 - Quentin PACHER

*R - Corentin ERMENAULT

*R - Patrick MÜLLER

*R - Jimmy TURGIS

WANTY - GOBERT CYCLING TEAM

51 - Bart DE CLERCQ

52 - Fabien DOUBEY

53 - Odd Christian EIKING

54 - Guillaume MARTIN

55 - Marco MINNAARD

56 - Kevin VAN MELSEN

57 - BAUGNIES Jerome

*R - Ludwig DE WINTER

*R - Thomas DEGAND

*R - Xandro MEURISSE

*R - Boris VALLEE

WALLONIE BRUXELLES

61 - Kevyn ISTA

62 - Justin JULES

63 - Eliot LIETAER

64 - Julien MORTIER

65 - Mathijs PAASSCHENS

66 - Dimitri PEYSKENS

67 - Lukas SPENGLER

*R - Kenny DEHAES

*R - Tom WIRTGEN

ALECTO CYCLINGTEAM

71 - Robbert DE GREEF

72 - Marco DOETS

73 - Mitch GROOT

74 - René HOOGHIEMSTER

75 - Adne KOSTER

76 - Gijs MEIJER

77 - Coen VERMELTFOORT

*R - Abe CELI

*R - Daan VAN SINTMAARTENSDIJK

BEAT CYCLING CLUB

81 - Martijn BUDDING

82 - Luuc BUGTER

83 - Nahom DESALE

84 - Piotr HAVIK

85 - Adam LEWIS

86 - Alex MENGOULAS

87 - Guillaume SEYE

*R - Daniel ABRAHAM GEBRU

*R - Yves COOLEN

*R - Daan HOEYBERGHS

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL

91 - Sjoerd BAX

92 - Dylan BOUWMANS

93 - Thijs DE LANGE

94 - Stef KRUL

95 - Lars VAN DEN BERG

96 - Jens VAN DEN DOOL

97 - Danny VAN DER TUUK

*R - Arvid DE KLEIJN

*R - Rick OTTEMA

*R - Jason VAN DALEN

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

101 - Chiel BREUKELMAN

102 - Jeen DE JONG

103 - Maarten DE JONGE

104 - Nicola GAFFURINI

105 - Adriaan JANSSEN

106 - Wim KLEIMAN

107 - Lars LOOHUIS

*R - Alex MOLENAAR

*R - Folkert OOSTRA

*R - Rick PLUIMERS

*R - Martin PLUTO

VLASMAN CT

111 - Dion BEUKEBOOM

112 - Hartthijs DE VRIES

113 - Beau DUVIGNEAU

114 - Jaap KOOIJMAN

115 - Kelvin VAN DEN DOOL

116 - Joost VAN DER BURG

117 - Jelle WOLSINK

*R - Robert BOVENHUIS

*R - Yoeri HAVIK

*R - Bas OTTEVANGER

*R - Melvin VAN ZIJL

CANYON DHB P / B BLOOR HOMES

121 - Ryan CHRISTENSEN

122 - Robert-Jon MCCARTHY

123 - Daniel PEARSON

124 - Alexandar RICHARDSON

125 - Maximilian STEDMAN

126 - Thomas STEWART

127 - Jacob VAUGHAN

*R - Stijn DE BOCK

*R - Alex PATON

*R - Andrew TENNANT

*R - Rory TOWNSEND

DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

131 - Felix GALL

132 - Leon HEINSCHKE

133 - Ben KATERBERG

134 - Martin Alexander SALMON

135 - Nils SINSCHEK

136 - Ludvig Anton WACKER

LEOPARD PRO CYCLING

141 - Jack BURKE

142 - Konrad GEßNER

143 - Alexander KRIEGER

144 - Jan MAAS

145 - Gaëtan PONS

146 - Szymon REKITA

147 - Bas VAN BELLE

*R - Arthur KLUCKERS

*R - Pit SCHLECHTER

MADISON GENESIS

151 - Ian BIBBY

152 - Michael CUMING

153 - Richard HANDLEY

154 - Matthew HOLMES

155 - Erick ROWSELL

156 - Connor SWIFT

157 - Joey WALKER

TARTELETTO - ISOREX

161 - Floris GERTS

162 - Kirill POZDNYAKOV

163 - Abram STOCKMAN

164 - Michiel STOCKMAN

165 - Elias VAN BREUSSEGEM

166 - Jordi VAN DINGENEN

167 - Maxime VANTOMME

*R - Niels DE ROOZE

*R - Thomas JOSEPH

CIBEL

171 - Dennis COENEN

172 - Alexander MAES

173 - Gianni MARCHAND

174 - Cedric RAYMACKERS

175 - Jan REYNAERTS

176 - Wim REYNAERTS

177 - Timothy STEVENS

*R - Dieter BOUVRY

*R - Glenn DEBRUYNE

*R - Michiel DIELEMAN

*R - Lennert TEUGELS

TEAM DIFFERDANGE GEBA

181 - Thomas DERUETTE

182 - Wesley MOL

183 - Gabriel MULLER

184 - Jeroen PATTYN

185 - Jan PETELIN

186 - Balázs RÓZSA

187 - Tom THILL

*R - Tiago DA SILVA

*R - Laurin WINTER

TEAM LOTTO - KERN HAUS

191 - Joshua HUPPERTZ

192 - Robert William KESSLER

193 - Tobias KNAUP

194 - Florian NOWAK

195 - Jonas RUTSCH

TEAM WAOO

201 - Rasmus GULDHAMMER

202 - Andreas HYLDGAARD JEPPESEN

203 - Johan Tiedemann LANGBALLE

204 - Martin MORTENSEN

205 - Jesper SCHULTZ

206 - Frederik THOMSEN

207 - Silas Zacharias CLEMMENSEN

*R - Patrick CLAUSEN

*R - Mathias Alexander E. LARSEN

CCC DEVELOPMENT TEAM

211 - Szymon TRACZ

212 - Stanislaw ANIOLKOWSKI

213 - Piotr BROZYNA

214 - Kamil MALECKI

215 - Michal PALUTA

216 - Patryk STOSZ

217 - Attila VALTER

*R - Damian PAPIERSKI

*R - Piotr PEKALA

*R - Kacper WALKOWIAK

*R - Karol WAWRZYNIAK

JOKER FUEL OF NORWAY

221 - Aksel Fischer AASHEIM

222 - Ludvik Aspelund HOLSTAD

223 - Ole FORFANG

224 - Bjørn Tore HOEM

225 - Øivind LUKKEDAL

226 - Fritjof RØINÅS

227 - Andreas VANGSTAD

*R - Herman DAHL

*R - Henrik EVENSEN

*R - Søren WÆRENSKJOLD

BIKE AID

231 - Peter KONING

232 - Lucas CARSTENSEN

233 - Nikodemus HOLLER

234 - Timo SCHÄFER

235 - Matthias SCHNAPKA

236 - Adne VAN ENGELEN

237 - Justin WOLF

*R - Daniel BICHLMANN

*R - Aaron GROSSER

En na de wedstrijd?

Er warmpjes bijzitten met Volta Limburg