DE HEL VAN HET MERGELLAND

Volta Limburg Classic

Wedstrijd startlijst

Heren

De deelnemende ploegen en deelnemers aan de 45ste editie van de Volta Limburg Classic in 2018 zijn bekend!

Volg onze Facebookpagina voor nieuws over de Volta Limburg Classic.

Startlijst als PDF

 

Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

1 - Marco CANOLA

2 - Marino KOBAYASHI

3 - Imerio CIMA

4 - Marco TIZZA

5 - Simone PONZI

6 - Juan Jose LOBATO DEL VALLE

7 - Hiroki NISHIMURA

*R - Damiano CIMA

Team Lotto NL - Jumbo

11 - Enrico BATTAGLIN

12 - Lars BOOM

14 - Sepp KUSS

15 - Stef CLEMENT

16 - Thomas LEEZER

17 - Daan OLIVIER

*R - Paul MARTENS

Aqua Blue Sport

21 - Mark CHRISTIAN

22 - Aaron GATE

23 - Edward DUNBAR

24 - Michel KREDER

25 - Casper PEDERSEN

26 - Lawrence WARBASSE

27 - Calvin WATSON

*R - Andrew FENN

*R - Peter KONING

CCC Sprandi Polkowice

31 - Michal PALUTA

32 - Pawel BERNAS

33 - Patryk STOSZ

34 - Jonas KOCH

35 - Adrian KUREK

36 - Marko KUMP

37 - Jan TRATNIK

*R - Kamil MALECKI

*R - Leszek PLUCINSKI

Israel Cycling Academy

42 - Dennis VAN WINDEN

43 - Tyler WILLIAMS

44 - August JENSEN

45 - Guillaume BOIVIN

46 - Benjamin PERRY

47 - Guy SAGIV

*R - Nathan EARLE

*R - Krists NEILANDS

Roompot - Nederlandse Loterij

51 - Tim ARIESEN

52 - Martijn BUDDING

53 - Robbert DE GREEF

54 - Jeroen MEIJERS

55 - Oscar RIESEBEEK

56 - Elmar REINDERS

57 - Pieter WEENING

*R - Nick VAN DER LIJKE

*R - Wouter WIPPERT

Sport Vlaanderen - Baloise

61 - Kevin DELTOMBE

62 - Aaron VERWILST

63 - Thomas SPRENGERS

64 - Dries VAN GESTEL

65 - Mathias VAN GOMPEL

66 - Kenneth VAN ROOY

67 - Jordi WARLOP

*R - Maxime FARAZIJN

*R - Milan MENTEN

Vital Concept Cycling Club

71 - Yoann BAGOT

72 - Tanguy TURGIS

73 - Arnaud COURTEILLE

74 - Steven LAMMERTINK

75 - Quentin PACHER

76 - Kris BOECKMANS

*R - Justin MOTTIER

*R - Kevin REZA

Wanty - Groupe Gobert

81 - Jérôme BAUGNIES

82 - Kevin VAN MELSEN

83 - Thomas DEGAND

84 - Xandro MEURISSE

85 - Marco MINNAARD

*R - Mark MCNALLY

*R - Andrea PASQUALON

WB Aqua Protect Veranclassic

91 - Sébastien DELFOSSE

92 - Ludovic ROBEET

93 - Ludwig DE WINTER

94 - Julien STASSEN

95 - Christophe MASSON

96 - Thomas DERUETTE

97 - Antoine WARNIER

Alecto Cyclingteam

101 - Sjors DEKKER

102 - Marco DOETS

103 - Folkert OOSTRA

104 - Rick OTTEMA

105 - Jasper SCHOUTEN

106 - Abe CELI

107 - Bas VAN DER KOOIJ

*R - Patrick VAN DER DUIN

*R - Daan VAN SINTMAARTENSDIJK

Beat Cycling Club

111 - Daniel ABRAHAM GEBRU

112 - Nahom DESALE

113 - Daan HOEYBERGHS

114 - Alex MENGOULAS

115 - Aksel NÕMMELA

116 - Bas TIETEMA

117 - Wesley VAN DYCK

Canyon Eisberg

121 - Dexter GARDIAS

122 - James LOWSLEY-WILLIAMS

123 - Chris OPIE

124 - Alex PATON

125 - Andrew TENNANT

126 - Maximilian STEDMAN

127 - Louis ROSE DAVIS

*R - Charles PAGE

Cibel - Cebon

131 - Michiel DIELEMAN

132 - Dennis COENEN

133 - Jimmy JANSSENS

134 - Cedric RAYMACKERS

135 - Jan REYNAERTS

136 - Wim REYNAERTS

137 - Lennert TEUGELS

*R - Robby COBBAERT

*R - Johannes DE PAEPE

Delta Cycling Rotterdam

141 - Justin TIMMERMANS

142 - Vincent HOPPEZAK

143 - Adriaan JANSSEN

144 - Luuc BUGTER

145 - Jason VAN DALEN

146 - Marijn VAN DEN BERG

147 - Jens VAN DEN DOOL

*R - Gijs MEIJER

Destil - Parkhotel Valkenburg

151 - Cameron BEARD

152 - Pavel CHURSIN

153 - Jacob ERIKSSON

154 - Stephan GRIGROYAN

155 - Tim KERKHOF

156 - Jordi VAN LOON

157 - Oscar VAN WIJK

*R - Timo DE JONG

*R - Camden VODICKA

Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel

161 - Dylan BOUWMANS

162 - Jasper DE LAAT

163 - Thijs DE LANGE

164 - Jarno GMELICH MEIJLING

165 - Jasper HAMELINK

166 - Dennis VAN DER HORST

167 - Danny VAN DER TUUK

*R - Tijmen EISING

*R - Stef KRUL

Monkey Town Continental Team

171 - Jasper OCKELOEN

172 - Maarten DE JONGE

173 - Antonio SANTORO

174 - Peter SCHULTING

175 - Wim KLEIMAN

176 - Sven VAN LUIJK

177 - Andre LOOIJ

*R - Ivar SLIK

*R - Joey VAN RHEE

Riwal Ceramicspeed Cycling Team

181 - Jonas AAEN

182 - Søren Malling SIGGAARD

183 - Jonas GREGAARD WILSLY

184 - Andreas Lorentz KRON

185 - Jesper MØRKØV

186 - Mathias Norsgaard JØRGENSEN

187 - Chris Anker SØRENSEN

*R - Sebastian LANDER

*R - Andreas NIELSEN

Tarteletto - Isorex

192 - Andrew LEIGH

193 - Ruben SCHEIRE

194 - Rob RUIJGH

195 - Ylber SEFA

196 - Abram STOCKMAN

197 - Sergio TORRES JORRO

Team Coop

201 - Håkon Lunder AALRUST

202 - Kristian AASVOLD

203 - Fredrik LUDVIGSSON

204 - Louis BENDIXEN

205 - Gustav HÖÖG

206 - Krister HAGEN

207 - Trond Håkon TRONDSEN

*R - Jon-Anders BEKKEN

Team Lotto - Kern Haus

211 - Luca Henn

212 - Tobias Knaup

213 - Dorian Lubbers

214 - Robert Retschke

215 - Fabian Schormair

216 - Jan Hugger

217 - Florian Nowak

R - Marc Dorrie

R - Joshua Huppertz

Team Virtu Cycling

221 - Kasper ASGREEN

222 - Andreas HYLDGAARD JEPPESEN

223 - Mikkel Frølich HONORÉ

224 - Jakob EGHOLM

225 - Asbjørn KRAGH ANDERSEN

226 - Jesper SCHULTZ

227 - Torkil VEYHE

*R - Audun Brekke FLØTTEN

*R - Niklas LARSEN

Vlasman CT

231 - Dion BEUKEBOOM

232 - Jasper BOVENHUIS

233 - Beau DUVIGNEAU

234 - Jaap KOOIJMAN

235 - Bas OTTEVANGER

236 - Kelvin VAN DEN DOOL

237 - Joost VAN DER BURG

*R - Melvin VAN ZIJL

*R - Robin WENNEKES

En na de wedstrijd?

Er warmpjes bijzitten met Volta Limburg